Хочу висловити свою вдячність Дмитру Костирко та команді УспіхProduction. Це той проект, який потрібно пройти кожному, щоб усвідомити свою позицію у житті, розставити пріоритети і

Ирина Пидлубнастворити алгоритми по досягненню успіху у всіх сферах,які необхідні повноцінній особистості для щасливого життя. Не зважаючи, що всі відвідувачі тренінгу абсолютно різні, програма занять, доступність подання інформації, творчі колективні конкурси і досвідченність тренера дали змогу у найбільш повному засвоєнню поданного матеріалу.

Особисто я пройшла 2 курси "Анатоміяшлюбу" і УспіхProduction. Ні разу не пошкодувала, що виділила час для відвідування занять, тому що вони зруйнували стереотипи і відкрили світ з нового ракурсу. У тому, що навколо нас море можливостей і кожна людина може нам допомогти у реалізаціі цілей, достатньо лише відкинути комплекси у голові й почати діяти. Цей проект запалює людину із середини, і сааме із цим вогнем ентузіазму і наснаги можливо всього досягнути, навіть найвищих цілей, про які раніше і боялись подумати.