Я потрапила до тренінгового центру «УспехProdaction» зовсім випадково. Я організовувала проведення заходу для Асоціації «Приватні інвестори України» і Дмитро люб’язно наддав конструкцію

Надежда Савчукдля розміщення нашого баннера безоплатно, крім того учасники проекту допомогли його змонтувати. В ході роботи вони запросили мене на цікавий і безкоштовний тренінг для особистого розвитку. Спочатку я віднеслася досить скептично,  адже що корисного можна отримати безкоштовно? Проте всі мої сумніви розвіялися після першого ж тренінгу.

По-перше, дійсно дуже цікаві теми, які допомогли мені і в подальшій роботі,  і в особистому житті, допомогли самовизначитися та виставити пріоритети в своєму житті.

По-друге, Дмитро одразу захоплює своєю харизмою, настільки цікаво і доступно доносить такі складні і важливі речі, що просто не хочеться, щоб тренінг закінчувався. Крім того, він є чудовим прикладом того, як людина може базуючись на вірі в Бога, в людей, на принципах безкорисності та самовідданості своїй справі, досягнути вершин у кар’єрі та завоювати прихильність і довіру від тисяч людей. Чудовий приклад для наслідування!

На цих же принципах Дмитро будує і свої сімейні стосунки. В його сім’ї стільки любові, що вони разом з його прекрасною дружиною вирішили поділитися нею - і реалізували проект «Анатомія шлюбу». Цей проект я із задоволенням відвідувала, але вже не сама, а спільно зі своїм чоловіком та двома донечками, запросила своїх друзів, адже будувати щось краще разом, тим паче коли є люди, які готові допомогти вирішити сімейні труднощі і конфлікти, підказують як знайти порозуміння та зберегти свої почуття на все життя.

Щировдячна за Вашу діяльність! Бажаю Вам здійснення Ваших задумів і щоб Ваші інвестиції, які Ви вкладаєте в оточуючих людей, зробили Україну квітучою, а її народ - щасливим! До нових зустрічей!

Надежда Савчук - менеджер проектів Асоціації «Приватні інвестори України», Юрист ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг».